Gayrettepe çilingir

Gayrettepe çilingir

Gayrettepe çilingir servisimiz günün her saatinde uzman kadromuzla hizmetinizdedir, yaygın servis ağımız ile her bölgeye aynı zamanda ulaşıyoruz, sorunlarınızı gideriyoruz güvenilir ve garantili hizmet için bizi arayın. 

Gayrettepe de bulunan kale çilingir servisimiz, 7/24 hizmetinizde! Kilit sorunlarınızda hızlı, güvenilir ve etkili bir çözüm için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman kadromuz, kale kilitlerinizin değiştirilmesi, tamir edilmesi veya açılması gibi her türlü işlemde size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor.

 Ek Kilit Takılması, Çelik kapınızdaki standart kilitlere ilave olarak ek kilitler takılabilir. Bu kilit emniyet kilidi adı altında Kancalı Emniyet, Dönerli Emniyet, Düz emniyet kilidi olarak 3 farklı kitleme şekillerinde sizlere sunumu yapılır.

Tuzaklı Barel Takılması, çelik Kapınızın hırsızlar tarafından kilit bareline yapacakları barel kırma-girme hareketlerine karşı önerimiz K.G.B barel (Kırılsa da Güvenli Barel)'dır. Bu özel üretim barel hırsızların bareli ortasından(bağlantı vidası) kırma hareketlerine karşı üretilen ve bu girişimi boşa çıkartan özel bir bareldir.
 Özel Çelik Barel Zırhı (imbus 6 vidali) Takılması çelik kapılarda kullanılan standart barel zırhlarının yerine özel üretilen çelik zırh ve yine içten vidalamada kullanılan 6 mm. imbus vidalarla şimdi çelik kapılarınız daha da güvenli. Eski barel zırhların aksine 12 mm. güçlendirilmiş çelik gövdeyi matkapla parçalamak imkânsız, özel imbus vidalarından ötürü kırmakta yine öyle imkânsızdır.
Kasa Kilit Yanağına Boy Takviye Çeliği, hırsızların kilit millerine ulaşmasını engellemek ve kapı kasasına destek amaçlı kullanılmaktadır. 5 mm. sac kalınlığı ve üzerine 1 mm. paslanmaz çelik U'syla 6 mm. lık bu destek laması caydırıcılığı ile güvenle kapınızı kapatabilirsiniz.
 Çelik Kapınıza Alarm Takılması, çelik kapınızın estetiğini bozmadan kanat kilit yanağına monte edilen bu alarm, kapınızın zorlanması (hassas ayarlı) anında yüksek sesle alarm vererek sizi ve komşularınızı hırsızlık girişimine karşı uyarmaktadır.
Çelik Kapınıza Parmak İzi Okuma Takılması, çelik kapınızın estetiğini bozmadan takıla bilen bu sistem, dış mekân girişlerinde anahtar kullanmadan güvenli bir şekilde kapınızı açmanıza yarayacaktır. Bu sisteme Master kişi tarafından (ev büyüğü) izin verilmesi halinde okutulan parmak izi bireyleri haricinde kimse açamaz ve giremez dairenize veya işyerinize. Modeline göre parmak izli sisteme alarm ve uzaktan kumanda da eklenebilmektedir.

Çelik Kapınıza Emniyet Sürgüsü Takılması, çelik Kapınızı içerde iken, dıştan hiç bir müdahale ile açılmaması için takılan bu sürgü mekanizması ve kelebeği. Kapınızın estetiğinde herhangi bir bozulma yapmamaktadır ve güven vermektedir.
Dijital Kameralı Dürbün Takılması, çelik Kapınızdaki mevcut dürbün kısmına monte edilebilen bu dijital kameralı dürbün, dışta dikkat çekmeyen kibar bir büyüklükte olup içte dışarıdakileri net bir şekilde görmemizi sağlayan ekranı vardır. Modeline göre siz evde yok iken fotoğraf hafızalı olan modelleri de vardır.
Çelik Kapınıza Bas-aç ve Hidrolik Takılması, özellikle işyeri ve villalarda talep gören bir sistemdir. Mevcut kilit karşılığına uyarlanan bas-aç, kapınızı bir zil butonu ile açmanızı sağlamaktadır. Kapı kapatıcı (kapı hidroliği) de bu sistemin tamamlayıcı bir parçasıdır ve sürekli kapınızın kapalı kalmasını sağlamaktadır.
Çelik Kapınıza Tekmelik ve Yağmurluk Takılması, özellikle dış cephe kapılarında talep gören bu malzemeler,(paslanmaz çelik) su süzülmelerine karşı korur ve kapınızın ömrünü uzatır. Tekmelik yüksekliği standart 10 cm olup, talebinize göre bu ölçü yükseltilebilir.

Diğer Sitelerimiz

Fatih Çilingir
Arnavutköy Çilingir
Sultangazi Çilingir
Alibeyköy çilingir
Başakşehir çilingir
İkitelli çilingir
Levent çilingir
Bağcılar çilingir
Bakırköy çilingir
Zeytinburnu çilingir
Aksaray çilingir
Okmeydanı çilingir
Taksim çilingir
Kağıthane çilingir
Gültepe çilingir
Göktürk çilingir
Kemerburgaz çilingir
Beşiktaş Çilingir
Şişli çilingir
Bahçelievler Çilingir
Avcılar Çilingir
Kayaşehir Çilingir
Küçükçekmece Çilingir
Gaziosmanpaşa Çilingir
Bayrampaşa Çilingir
İstanbul havalimanı çilingir
Etiler Çilingir
Gayrettepe çilingir
İstanbul çilingir
Habibler çilingir
İsmetpaşa çilingir
Cebeci çilingir
Gazi Mahallesi Çilingir
Malkoçoğlu çilingir
Yayla Çilingir
Uğur mumcu çilingir
Sultançifliği çilingir
Esentepe çilingir
Cumhuriyet mahallesi çilingir
Altınşehir çilingir
Bahçeşehir çilingir
Güvercintepe çilingir
Kayabaşı çilingir
Şahintepe çilingir
Eyüp çilingir
Ağaçlı çilingir
Akpınar çilingir
Akşemsettin çilingir
Çırçır çilingir
Güzeltepe çilingir
Işıklar çilingir
İhsaniye çilingir
İslambey çilingir
Pirinççi çilingir
Rami çilingir
Silahtarağa çilingir
Topçular çilingir
Yeşilpınar çilingir
Edirnekapı çilingir
Esenler çilingir
Boğazköy çilingir
Deliklikaya çilingir
Dursunköy çilingir
Durusu çilingir
Hadımköy çilingir
Haraççı çilingir
İmrahor çilingir
Karaburun çilingir
Mavigöl çilingir
Taşoluk çilingir
Tayakadın çilingir
Terkos çilingir
Yassıören çilingir
Yassıören çilingir
Yeniköy çilingir
Bolluca çilingir
yüzyıl çilingir
Bağlar çilingir
Göztepe Çilingir
Güneşli Çilingir
İnönü mahallesi çilingir
Kemalpaşa çilingir
Kirazlı çilingir
Mahmutbey çilingir
Yenimahalle çilingir
Yıldıztepe çilingir
Altıntepsi çilingir
Cevatpaşa çilingir
Karteltepe çilingir
Muratpaşa çilingir
Terazidere çilingir
Yenidoğan çilingir
Yıldırım çilingir
Vatan mahallesi çilingir
Kadıköy çilingir
Acıbadem çilingir
Çamlıca çilingir
Libadiye çilingir
Bostancı çilingir
Ataşehir çilingir
Erenköy çilingir
Suadiye çilingir
Fikirtepe çilingir
Fikirtepe çilingir
Sahracedid çilingir
Kozyatağı çilingir
Duatepe çilingir
19 mayıs çilingir
Bozkurt çilingir
Ergenekon çilingir
Feriköy çilingir
Fulya çilingir
Gülbahar çilingir
Halaskargazi çilingir
Harbiye çilingir
İzzet paşa çilingir
Kaptanpaşa çilingir
Kuştepe çilingir
Meşrutiyet çilingir
Teşfikiye çilingir
Güngören Çilingir
Yenibosna Çilingir